MAGISTER

INLOGGEN

INFORMATIE

<< Terug

Cycle of Art

18 december 2018 Locatie HAVO/VWO Dokkum

Cycle of Art 

Het Noord Nederlands Fluit Collectief (NNFC) heeft ons gevraagd om een aantal van onze leerlingen schilderkunst te laten maken bij hun muziekstukken. De mensen van het collectief geven op 3 februari een optreden in Sense, waarbij zij zoeken naar de verbinding met jongeren en schilderkunst, poëzie en muziek. Van de havo hebben Immy, Christy en Hilda een schilderij gemaakt en van het vwo waren dit Kyra, Alyt, Eelke, Melisssa, Froukje, Ilse en Marinske. Het thema is Cycle of Art en onder andere oud-leerlingen Chantal Brunt en Thirza Fekkes zullen op dwarsfluit meedoen bij het concert in Sense, Chantal eveneens als componist van haar eigen stuk. Het schilderproces is gefilmd met als doel om het op 3 februari te projecteren tijdens het concert en de schilderijen zullen dan én op andere geschikte gelegenheden tentoongesteld worden.

Wij zijn zeer enthousiast over de resultaten van onze leerlingen: onder grote tijdsdruk schilderden zij allen zeer volwassen kunstwerken - grote schilderdoeken van 60 x 80 cm, volledig van sfeer en concept voorzien. Jullie zijn welkom de schilderijen te bekijken in de vaklokalen óf om een kaartje te kopen voor 3 februari in Sense.
Voor meer informatie: https://www.vanplan.nl/uitje/cycle-of-art--filmhuis-dokkum--theater-sense-dokkum-38422599
 

NieuwsArchief

NieuwsArchief